O Firmie

Witamy.
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jako nowoczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość łatwego kontaktu z nami i z naszą ofertą.
Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.
W branży remontowo-budowlanej działamy od 1988 roku. Posiadamy dużą wiedzę wynikającą z wieloletniego doświadczenia, dzięki czemu naszym atutem jest wysoka  jakość realizowanych zleceń.
Od samego początku naszego istnienia kładziemy duży nacisk na rzetelne wykonywanie wszelkich robót. W naszym działaniu stawiamy na wysoką, jakość i profesjonalizm, co daje Państwu gwarancję oraz satysfakcję z wykonywanej usługi. Przede wszystkim szczególna dbałość o jakość wykonywanych prac pozwoliła nam pozyskać wielu stałych klientów darzących nas dużym zaufaniem.
Doradzamy naszym klientom i pomagamy im wybrać najkorzystniejsze rozwiązania , oraz doradztwo techniczne i pomoc przy wyborze ,zakupie ,transporcie  materiałów. Zapraszamy na kolejne strony, gdzie mogą Państwo zobaczyć efekty naszych prac i ich różnorodność.
Na nasze usługi udzielamy 3 letniej gwarancji.

 

Wykonujemy usługi budowlane, remonty i wykończenia wnętrz. Nasza oferta obejmuje między innymi prace murarskie, tynkowanie ścian i wylewanie posadzek. Zajmujemy się również montażem stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacją urządzeń sanitarnych i osprzętu elektrycznego. Oferujemy profesjonalne usługi związane z wykonaniem zabudowy gipsowo-kartonowej i sufitów podwieszanych. Specjalizujemy się w realizacji niestandardowych projektów, obejmujących modernizację i adaptację pomieszczeń. Świadczymy usługi wykończeniowe z zakresu prac przygotowawczych i renowacji obiektów. W naszej ofercie znajdą Państwo tynkowanie dekoracyjne, tapetowanie oraz malowanie ścian i sufitów. Wykonujemy również prace związane z kafelkowaniem i flizowaniem pomieszczeń, takie jak glazura i terakota. Świadczone przez nas usługi to gwarancja atrakcyjnej ceny i najwyższego standardu wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA